چاپ کارت ویزیت و تراکت و سربرگ و فاکتور در جنت آباد

dfAST - چاپ کارت ویزیت و تراکت و سربرگ و فاکتور در جنت آباددر این مقاله قصد داریم توضیحاتی در مورد چاپ کارت ویزیت و تراکت و سربرگ و فاکتور را برای شما ارائه کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

چاپ کارت ویزیت در جنت آباد:

چاپ کارت ویزیت جنت آباد – چاپ تراکت جنت آباد – چاپ سربرگ جنت آباد – چاپ فاکتور جنت آباد: کارت های ویزیت از لحاظ جنس به اقسام پایین تقسیم بندی می شوند: سلفون براق، گلاسه بدون روکش، سلفون مات،کتان، شیشه ای، لیزری، لمینت براق، لمینت مات، سه بعدی وغیره

کارت های ویزیت با هزینه های گوناگـون چاپ می گـردد و با سایزها و حد های گوناگونی طراحی و چاپ می گـردد که اغلب در تعداد ۱۰۰۰ عدد به بالا به چاپ می رسد. زمان طراحی کارت ویزیت می بایست به نکته های زیادی مد نظر داشته باشید . از تصویری بهره گیری نمایید که نشانگرکار و محصول کمپانـی شما می باشد. مطمئن شوید کارت ویزیت شما حاوی زیبایت های ضـروری برای جذب و جلب توجه و ترغیب خریـدار می باشد.  از رنگ بندی مناسب برای نوشته و اطلاعات درج شده در کارت بهره گیری کنید تا چشم بیننده در پایین ترین وقـت ممکن قادر به تفکیک نمودن بخش های با ارزش و بخـش های دیگر کارت باشد. از تصاویری مناسب کار و حرفه تان بهره گیری نمایید از کارت های رنگی و کارت هایی بهره گیری نمایید که حاوی طرح های غیر معمول و غیر عادی می باشد، به این طریق طرح کارت در ذهن بیننده باقی می ماند و دیرتر فراموش خواهد شد.

چاپ تراکت در جنت آباد:

چاپ تراکت از نظـر متریال چاپی می تواند روی کاغذ های مختـلفی چاپ گـردد و گزینش نوع کاغذ بسته به مخاطب و نوع تبلیغ شما می تواند گوناگـون باشد ، در تراکت ها به علـت اینکه فضای انـدکی برای تبلیغ وجود دارد و اکثرا مطالبی که کسب و کارها می خواهند به مخاطب خود منتقل دهند زیـادتر می باشد توصیه می گردد مطالب را تیـم بندی نمایید ، مطالب با ارزش را از غیر لازم و ضـروری ها جدا نمایید ، برای مطالب با ارزش تیتر مناسب و زیبا پیدا نمایید و آن ها را در طراحی خود قرار دهید.
* طراحی تراکت ها نبایستی بسیار شلوغ و با رنگ های گوناگـون باشد.
* یک نکته زیبا که باعث نگه داشتن تراکت به وسیله مشتری می شود در طراحی خود داشته باشید ، برای مثال تخفیف خاص با تحویل تراکت.
* برای چاپ تراکت از کاغذ های 80 – 100 – 135 گرمی بهره گیری می گـردد توصیه می شود به جز کاغذ گلاسه 135 گرمی از رنگ های با درصد بالا بهره گیری ننمایید تا کیفیت زیبا تری در چاپ داشته باشید ( با بهره گیری از درصد رنگ های مناسب هم می شود رنگ های شارپ و عالی داشت )

چاپ سربرگ در جنت آباد:

نکته ها با ارزش برای طراحی سربرگ

در مقالات گوناگون طراحی گرافیکـی و چاپ دربـاره اقسام گوناگون طراحی های چاپی مثل طراحی کاتالوگ و بروشور، لوگو، کارت ویزیت حرف زدیم و استانداردها و خصوصیات هریک را در مقاله ای  جدا توضیح داده ایم ولی این مرتبه و در این مقاله نیت داریم دربـاره سربرگ ها و خصوصیات آنان حرف بزنیم:

سربرگ ها برگه های A4 می باشند که حاوی علائم بصری و متن هایی مثل اسم سازمان،آدرس،لوگو و غیره هستنـد این علائم و نوشته ها اغلب بصورت برابر و چاپی در بخـش بالای نامه های اداری و سازمانی درج می گردند. ابعاد نشانه، گرچه بسته به شکل گرافیک آن توانایی کوچک و بزرگ شدن خواهد داشت ولی معمـولا محدوده ای میـان ۵ تا ۱۵ سانتی متر مربع را به خود مختص خواهـد داد.  معـمولاً بخش های مهـم عنوان را با قلم بزرگ تر از قسمـت های دیگر قید می نمایند. عنوان بلافاصله در کنار آرم قرار می گیرد و بر حسب شکل آرم و ضرورت های دیگر، در پایین، چپ یا راست نشانه جای می گـیرد .

چاپ کارت ویزیت و تراکت و سربرگ

چاپ کارت ویزیت و تراکت و سربرگ

فاکتور فروش در جنت آباد:

چاپ کارت ویزیت جنت آباد – چاپ تراکت جنت آباد – چاپ سربرگ جنت آباد – چاپ فاکتور جنت آباد: فاکتور فروش می بایست دارای جزئیات زیادتری دربـاره محصولات خریداری شده و هزینه های کامل باشد. شما خواهید توانست برای اضافه نمودن هر مورد به فاکتور فروش خود، به طراح فاکتور فروش خود رجوع نموده و مورد های ضـروری را به وی اطلاع دهید. این امر موجب  می‌شود تا از هزینه های آتی خود ممانعـت نمایید. به این ترتیب خواهید توانست همـه اطلاعات معاملات خود را به هر شکلی که مایل می باشید رکورد نمایید. بهره گیری از فاکتور فروش، کمک شایانی به حسابدارانی که از خارج کمپانـی به منظور حسابرسی می آیند، خواهد کرد.